Ota yhteyttä

24h-palvelunumeromme 020 123 5000 *

*8.35 snt(puhelu) + 16.69 snt(min)

Myynti

Saku Häkkinen
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
saku.hakkinen@talliosake.fi
040 860 1011
Juho Sankala
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
juho.sankala@talliosake.fi
040 173 2055
Jouni Eskola
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
jouni.eskola@talliosake.fi
041 368 2089
Anttoni Nuutinen
Aluemyyntipäällikkö, Päijät-Häme
anttoni.nuutinen@talliosake.fi
044 056 5658
Henrik Salmi
Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
henrik.salmi@talliosake.fi
040 712 4730
Anssi Pasu
Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
anssi.pasu@talliosake.fi
040 185 1362
Pertti Kivi
Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa
pertti.kivi@talliosake.fi
050 303 0654
Hannu Peltonen
Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa
hannu.peltonen@talliosake.fi
040 630 3150
Olli Junes
Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa
olli.junes@talliosake.fi
045 671 7116
Aarne Urvas
Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi
aarne.urvas@talliosake.fi
040 503 2215
Jaakko Laitinen
Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi
jaakko.laitinen@talliosake.fi
040 903 0706
Jaakko Jaara
Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
jaakko.jaara@talliosake.fi
040 740 2228
Joel Virpi
Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
joel.virpi@talliosake.fi
040 356 1805

Vuokraus

Maarit Helander
Aluepäällikkö, Etelä-Suomi
maarit.helander@talliosake.fi
044 593 8661
Antti Kovero
Aluepäällikkö, Pirkanmaa
antti.kovero@talliosake.fi
040 732 3592
Tuomas Sandberg
Aluepäällikkö, Pohjois-Suomi
tuomas.sandberg@talliosake.fi
040 596 0479

Muutostyöt ja asiakaspalvelu

Tommi Juusola
Asiakasvastaava
tommi.juusola@talliosake.fi
040 682 1899

Myynnin ja markkinoinnin johto

Kalle Karjula
Liiketoimintajohtaja
kalle.karjula@talliosake.fi
040 680 3278
Markus Alitalo
Johtaja, sijoitus- ja vuokrausliiketoiminta
markus.alitalo@talliosake.fi
040 545 9373
Henri Härmä
Myyntijohtaja
henri.harma@talliosake.fi
044 035 0250
Suvi Ahokas
Markkinointi ja viestintä
suvi.ahokas@talliosake.fi
050 412 1165
Sakari Junes
Aluejohtaja, Etelä-Suomi
sakari.junes@talliosake.fi
040 351 5030
Konsta Rautiainen
Aluejohtaja
konsta.rautiainen@talliosake.fi
040 134 4019

Rakentaminen

Tero Silvennoinen
Työpäällikkö, Etelä- ja Varsinais-Suomi
tero.silvennoinen@den.fi
040 543 9233
Oskari Rentola
Työpäällikkö, Etelä-Suomi
oskari.rentola@den.fi
040 809 7200
Tomi Seppä
Työpäällikkö, Pirkanmaa
tomi.seppa@den.fi
040 025 9476
Heikki Koivukangas
Rakennuspäällikkö, Pohjois-Suomi
heikki.koivukangas@den.fi
040 513 0694

Kiinnostuitko? Kysyttävää? Jätä yhteydenottopyyntö.

Valitse...

Olen kiinnostunut

Uutiskirjeessä saat ensimmäisenä tiedon uusista kohteista sekä muista Talliosakkeen ajankohtaisista asioista.
Toimipisteet
Vantaa
Pakkalankuja 7, 4.krs
01510 Vantaa
Näytä kartalla →
Oulu
Temmeksentie 4
90400 Oulu
Näytä kartalla →
Jyväskylä
Koivupurontie 4 VAR42
40320 Jyväskylä
Näytä kartalla →
Pirkkala
Haikanvuori 6
33920 Pirkkala
Näytä kartalla →
Turku
Tiemestarinkatu 8
VAR 22
20360 Turku
Näytä kartalla →
© 2018 Talliosake. Talliosake on osa Den Group konsernia. Rekisteriseloste →