Ota yhteyttä

Myyntipalvelu arkisin klo 8-18 puh. 020 123 5000 *

*8.35 snt(puhelu) + 16.69 snt(min)

Talliosake - Ota yhteyttä

Myynti ja vuokraus

Saku Häkkinen | Talliosake
Saku Häkkinen
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
saku.hakkinen@talliosake.fi
Juho Sankala | Talliosake
Juho Sankala
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
juho.sankala@talliosake.fi
Jonne Sandtröm | Talliosake
Jonne Sandström
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
jonne.sandstrom@talliosake.fi
Anttoni Nuutinen | Talliosake
Anttoni Nuutinen
Aluemyyntipäällikkö, Päijät-Häme
anttoni.nuutinen@talliosake.fi
Henrik Salmi | Talliosake
Henrik Salmi
Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
henrik.salmi@talliosake.fi
Anssi Pasu | Talliosake
Anssi Pasu
Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
anssi.pasu@talliosake.fi
Talliosake henkilöstökuvat web-33 | Talliosake
Hannu Peltonen
Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa
hannu.peltonen@talliosake.fi
Pertti Kivi | Talliosake
Pertti Kivi
Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa
pertti.kivi@talliosake.fi
Antti Kovero | Talliosake
Antti Kovero
Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Pirkanmaa
antti.kovero@talliosake.fi
Aarne Urvas | Talliosake
Aarne Urvas
Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi
aarne.urvas@talliosake.fi
Jaakko Laitinen | Talliosake
Jaakko Laitinen
Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi
jaakko.laitinen@talliosake.fi
Jeremias Lahtinen | Talliosake
Jeremias Lahtinen
Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi
jeremias.lahtinen@talliosake.fi
Joel Virpi | Talliosake
Joel Virpi
Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
joel.virpi@talliosake.fi
Tuomas Sandberg | Talliosake
Tuomas Sandberg
Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Pohjois-Suomi
tuomas.sandberg@talliosake.fi

Muutostyöt ja asiakaspalvelu

Tommi Juusola | Talliosake
Tommi Juusola
Asiakasvastaava
tommi.juusola@talliosake.fi

Johto

Kalle Karjula | Talliosake
Kalle Karjula
Liiketoimintajohtaja
kalle.karjula@talliosake.fi
Markus Alitalo | Talliosake
Markus Alitalo
Johtaja, palveluliiketoiminta & Digi ja ITC
markus.alitalo@den.fi
Henri Härmä | Talliosake
Henri Härmä
Myyntijohtaja
henri.harma@talliosake.fi
Maarit Helander | Talliosake
Maarit Helander
Johtaja, vuokrauspalvelu
maarit.helander@talliosake.fi
Suvi Ahokas | Talliosake
Suvi Ahokas
Markkinointipäällikkö
suvi.ahokas@den.fi
Sakari Junes | Talliosake
Sakari Junes
Aluejohtaja, Etelä-Suomi
sakari.junes@talliosake.fi
Konsta Rautiainen | Talliosake
Konsta Rautiainen
Aluejohtaja
konsta.rautiainen@talliosake.fi

Rakentaminen

Tero Silvennoinen
Työpäällikkö, Etelä- ja Varsinais-Suomi
tero.silvennoinen@den.fi
Oskari Rentola
Työpäällikkö, Etelä-Suomi
oskari.rentola@den.fi
Tomi Seppä
Työpäällikkö, Pirkanmaa
tomi.seppa@den.fi
Tuomas Luiro
Työpäällikkö, Pirkanmaa
tuomas.luiro@den.fi
Heikki Koivukangas
Rakennuspäällikkö, Pohjois-Suomi
heikki.koivukangas@den.fi

Kiinnostuitko? Kysyttävää? Jätä yhteydenottopyyntö.

Valitse...

Olen kiinnostunut

Uutiskirjeessä saat ensimmäisenä tiedon uusista kohteista sekä muista Talliosakkeen ajankohtaisista asioista.
Toimipisteet
Vantaa
Pakkalankuja 7, 1.krs
01510 Vantaa
Näytä kartalla →
Oulu
Temmeksentie 4
90400 Oulu
Näytä kartalla →
Jyväskylä
Koivupurontie 4 LI 45
40320 Jyväskylä
Näytä kartalla →
Pirkkala
Haikanvuori 6
33920 Pirkkala
Näytä kartalla →
Turku
Tiemestarinkatu 8
VAR 22
20360 Turku
Näytä kartalla →
© 2018 Talliosake. Talliosake on osa Den Group konsernia. Rekisteriseloste →