Ota yhteyttä

Myyntipalvelu arkisin klo 8-18 puh. 0400 805 333

Talliosake - Ota yhteyttä

Myynti ja vuokraus

Juho Sankala | Talliosake
Juho Sankala
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
juho.sankala@talliosake.fi
Saku Häkkinen | Talliosake
Saku Häkkinen
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
saku.hakkinen@talliosake.fi
Jonne Sandtröm | Talliosake
Jonne Sandström
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
jonne.sandstrom@talliosake.fi
Aarne Urvas | Talliosake
Aarne Urvas
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
aarne.urvas@talliosake.fi
Anttoni Nuutinen | Talliosake
Anttoni Nuutinen
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
anttoni.nuutinen@talliosake.fi
iiro mäkinen | Talliosake
Iiro Mäkinen
Aluemyyntipäällikkö, Etelä-Suomi
iiro.makinen@talliosake.fi
TO Jani Sanevuori | Talliosake
Jani Sanevuori
Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Etelä-Suomi
jani.sanevuori@talliosake.fi
Henrik Salmi | Talliosake
Henrik Salmi
Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
henrik.salmi@talliosake.fi
Anssi Pasu | Talliosake
Anssi Pasu
Aluemyyntipäällikkö, Varsinais-Suomi
anssi.pasu@talliosake.fi
Talliosake henkilöstökuvat web-33 | Talliosake
Hannu Peltonen
Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa
hannu.peltonen@talliosake.fi
Antti Kovero | Talliosake
Antti Kovero
Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Pirkanmaa
antti.kovero@talliosake.fi
Jeremias Lahtinen | Talliosake
Jeremias Lahtinen
Aluemyyntipäällikkö, Pirkanmaa ja Keski-Suomi
jeremias.lahtinen@talliosake.fi
Jaakko Laitinen | Talliosake
Jaakko Laitinen
Aluemyyntipäällikkö, Keski-Suomi
jaakko.laitinen@talliosake.fi
VilleTorvela | Talliosake
Ville Torvela
Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
ville.torvela@talliosake.fi
Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu | Talliosake
Elisa Koskela
Aluepäällikkö, vuokrauspalvelu, Pohjois-Suomi
elisa.koskela@talliosake.fi
Satu Muhonen 400x275 | Talliosake
Satu Muhonen
Myyntikoordinaattori
satu.muhonen@talliosake.fi

Muutostyöt ja asiakaspalvelu

Tommi Juusola | Talliosake
Tommi Juusola
Asiakasvastaava
tommi.juusola@talliosake.fi

Johto

Markus Alitalo | Talliosake
Markus Alitalo
Liiketoimintajohtaja
markus.alitalo@talliosake.fi
Kalle Karjula | Talliosake
Kalle Karjula
Myyntijohtaja
kalle.karjula@talliosake.fi
Maarit Helander | Talliosake
Maarit Helander
Johtaja, vuokrauspalvelu
maarit.helander@talliosake.fi
Suvi Ahokas | Talliosake
Suvi Ahokas
Markkinointipäällikkö
suvi.ahokas@talliosake.fi
Konsta Rautiainen | Talliosake
Konsta Rautiainen
Johtaja, myyntioperaatiot
konsta.rautiainen@talliosake.fi

Rakentaminen

Joona Österberg
Rakennusjohtaja
joona.osterberg@den.fi
Tero Silvennoinen
Työpäällikkö, Etelä-Suomi
tero.silvennoinen@den.fi
Joel Rantanen
Työpäällikkö, Etelä-Suomi
joel.rantanen@den.fi
Tuomas Luiro
Työpäällikkö, Pirkanmaa
tuomas.luiro@den.fi
Heikki Koivukangas
Rakennuspäällikkö
heikki.koivukangas@den.fi

Myyntilaskutus

Myyntilaskutukseen liittyvissä asioissa voitte ottaa yhteyttä:
myyntilaskut@den.fi

Kiinnostuitko? Kysyttävää? Jätä yhteydenottopyyntö.

Valitse...

Olen kiinnostunut

Uutiskirjeessä saat ensimmäisenä tiedon uusista kohteista sekä muista Talliosakkeen ajankohtaisista asioista.
Toimipisteet
Vantaa
Pakkalankuja 7, 1.krs
01510 Vantaa
Näytä kartalla →
Oulu
Temmeksentie 4
90400 Oulu
Näytä kartalla →
Jyväskylä
Koivupurontie 4 LI 45
40320 Jyväskylä
Näytä kartalla →
Pirkkala
Haikanvuori 6
33920 Pirkkala
Näytä kartalla →
Raisio
Tuotekatu 1-3
LI 7
21200 Raisio
Näytä kartalla →
© 2018 Talliosake. Talliosake on osa Den Group konsernia. Rekisteriseloste →