Hanki oma Talliosake® 24h palvelu-numerostamme* 020 123 5000 | Talliosake

Hanki oma Talliosake® 24h palvelu-numerostamme* 020 123 5000

* 8.35 snt(puhelu) + 16.69 snt(min)

 
Jaakko Jaara
Myynti
Pohjois-Suomi
040 740 2228
jaakko.jaara@talliosake.fi
 
Joel Virpi
Myynti
Pohjois-Suomi
040 356 1805
joel.virpi@talliosake.fi
 
Aarne Urvas
Myynti
Keski-Suomi
040 503 2215
aarne.urvas@talliosake.fi
 
Jaakko Laitinen
Myynti
Keski-Suomi
040 903 0706
jaakko.laitinen@talliosake.fi
 
Olli Junes
Myynti
Pirkanmaa
045 671 7116
olli.junes@talliosake.fi
 
Juho Sankala
Myynti
Pirkanmaa
040 173 2055
juho.sankala@talliosake.fi
 
Konsta Rautiainen
Myynti
Pirkanmaa
040 134 4019
konsta.rautiainen@talliosake.fi
 
Henrik Salmi
Myynti
Varsinais-Suomi
040 712 4730
henrik.salmi@talliosake.fi
 
Saku Häkkinen
Myynti
Etelä-Suomi
040 860 1011
saku.hakkinen@talliosake.fi
 
Sakari Junes
Myynti
Etelä-Suomi
040 351 5030
sakari.junes@talliosake.fi
 
Henri Härmä
Myynti
Varsinais-Suomi
044 035 0250
henri.harma@talliosake.fi
 
Markus Alitalo
Liiketoimintajohtaja, Sijoitus- ja vuokrausliiketoiminta
040 545 9373
markus.alitalo@talliosake.fi
 
Kalle Karjula
Myynti- ja markkinointijohtaja
040 680 3278
kalle.karjula@talliosake.fi
 
Mikko Lahtinen
Toimitusjohtaja, myynti
040 903 0739
mikko.lahtinen@talliosake.fi

Talliosake facebook

Talliosake linkedin

Talliosake youtube

Koko henkilökunta

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@talliosake.fi

 
Heikki Lahtinen
Operatiivinen johtaja
050 342 4056
 
Jaakko Jaara
Myynti
040 740 2228
 
Sakari Junes
Myynti
040 351 5030
 
Olli Junes
Myynti
045 671 7116
 
Suvi Ahokas
Markkinointi- ja viestintävastaava
050 412 1165
 
Antti Pääkkö
Tontit, Tuotekehitys
0400 565 627
 
Seppo Mäkinen
Valvonta
040 556 4939
 
Mallu Anttila
Talouspäällikkö
040 801 4161
 
Heikki Koivukangas
Rakennuspäällikkö
040 513 0694
 
Olli Mustaparta
Suunnittelupäällikkö
040 135 3900
 
Samuli Nauha
Tekninen johtaja
040 735 9748
 
Tomi Seppä
Työpäällikkö
0400 259 476
 
Mikko Lahtinen
Toimitusjohtaja, myynti
040 903 0739
 
Kalle Karjula
Myynti- ja markkinointijohtaja
040 680 3278
 
Henri Härmä
Myynti
044 035 0250
 
Juho Sankala
Myynti
040 173 2055
 
Antti Vannas
Rakennusjohtaja Reklamaatiot, Vuosikorjaukset
040 172 0500
 
Joel Virpi
Myynti
040 356 1805
 
Henrik Salmi
Myynti
040 712 4730
 
Markus Alitalo
Liiketoimintajohtaja, Sijoitus- ja vuokrausliiketoiminta
040 545 9373
 
Saku Häkkinen
Myynti
040 860 1011
 
Konsta Rautiainen
Myynti
040 134 4019
 
Aarne Urvas
Myynti
040 503 2215
 
Jaakko Laitinen
Myynti
040 903 0706
 
Simo Räty
Työpäällikkö
040 809 7200
 
Eevi Varmavuo
Myyntivastaava
040 747 4286
 
Oletko se sinä?
Haluatko töihin Talliosakkeelle?
Ota yhteyttä info@talliosake.fi

Vantaa

Pakkalankuja 7, 4.krs
01510 Vantaa

Tampere

Huppionmäenkatu 6, VAR 23
33720 Tampere

Oulu

Temmeksentie 4
90400 Oulu

Turku

Tiemestarinkatu 8 VAR22
20360 Turku

Jyväskylä

Ylistönmäentie 31 a
40500 Jyväskylä

Laskutustiedot

Postiosoite
Den Finland Oy / Talliosake
Temmeksentie 4
90400 Oulu

Verkkolaskut
OVT-tunnus: 003723475172
Operaattori: Basware
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Paperiset laskut
Den Finland Oy / Talliosake
PL 969
00026 BASWARE
tai
denfinland@bscs.basware.com

 

Reklamaatiot

”Kustannustehokas ja sijainniltaan aivan täydellinen ratkaisu. Tänne on helppo tulla kaikenkokoisilla ajopeleillä, ja kaikki tarvittavat palvelut, tukut, lounaspaikat jne. ovat aivan lähietäisyydellä.”

JOUNI RIEKKI

Kysyttävää? Kiinnostuitko?