Hanki oma Talliosake® 24h palvelunumerostamme* 020 123 5000

* 8.35 snt(puhelu) + 16.69 snt(min)

 
Sakari Junes
Aluejohtaja
Etelä-Suomi
040 351 5030
sakari.junes@talliosake.fi
 
Henri Härmä
Aluejohtaja
044 035 0250
henri.harma@talliosake.fi
 
Markus Alitalo
Liiketoimintajohtaja, Sijoitus- ja vuokrausliiketoiminta
040 545 9373
markus.alitalo@talliosake.fi
 
Jaakko Jaara
Aluemyyntipäällikkö
Pohjois-Suomi
040 740 2228
jaakko.jaara@talliosake.fi
 
Joel Virpi
Aluemyyntipäällikkö
Pohjois-Suomi
040 356 1805
joel.virpi@talliosake.fi
 
Olli Junes
Aluemyyntipäällikkö
Pirkanmaa
045 671 7116
olli.junes@talliosake.fi
 
Juho Sankala
Aluemyyntipäällikkö
Pirkanmaa
040 173 2055
juho.sankala@talliosake.fi
 
Konsta Rautiainen
Aluemyyntipäällikkö
Pirkanmaa
040 134 4019
konsta.rautiainen@talliosake.fi
 
Saku Häkkinen
Aluemyyntipäällikkö
Etelä-Suomi
040 860 1011
saku.hakkinen@talliosake.fi
 
Henrik Salmi
Aluemyyntipäällikkö
Varsinais-Suomi
040 712 4730
henrik.salmi@talliosake.fi
 
Aarne Urvas
Aluemyyntipäällikkö
Keski-Suomi
040 503 2215
aarne.urvas@talliosake.fi
 
Kalle Karjula
Myynti- ja markkinointijohtaja
040 680 3278
kalle.karjula@talliosake.fi
 
Mikko Lahtinen
Toimitusjohtaja, myynti
040 903 0739
mikko.lahtinen@talliosake.fi

Koko henkilökunta

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@talliosake.fi

 
Heikki Lahtinen
Operatiivinen johtaja
050 342 4056
 
Jaakko Jaara
Aluemyyntipäällikkö
040 740 2228
 
Sakari Junes
Aluejohtaja
040 351 5030
 
Olli Junes
Aluemyyntipäällikkö
045 671 7116
 
Suvi Ahokas
Myynti- ja viestintävastaava
050 412 1165
 
Antti Pääkkö
Tontit, Tuotekehitys
0400 565 627
 
Seppo Mäkinen
Valvonta
040 556 4939
 
Mallu Anttila
Talouspäällikkö
040 801 4161
 
Heikki Koivukangas
Työpäällikkö
040 513 0694
 
Olli Mustaparta
Suunnittelu
040 135 3900
 
Samuli Nauha
Tekninen johtaja
040 735 9748
 
Tomi Seppä
Työpäällikkö
0400 259 476
 
Mikko Lahtinen
Toimitusjohtaja, myynti
040 903 0739
 
Kalle Karjula
Myynti- ja markkinointijohtaja
040 680 3278
 
Henri Härmä
Aluejohtaja
044 035 0250
 
Juho Sankala
Aluemyyntipäällikkö
040 173 2055
 
Antti Vannas
Rakennusjohtaja Reklamaatiot, Vuosikorjaukset
040 172 0500
 
Joel Virpi
Aluemyyntipäällikkö
040 356 1805
 
Henrik Salmi
Aluemyyntipäällikkö
040 712 4730
 
Markus Alitalo
Liiketoimintajohtaja, Sijoitus- ja vuokrausliiketoiminta
040 545 9373
 
Saku Häkkinen
Aluemyyntipäällikkö
040 860 1011
 
Konsta Rautiainen
Aluemyyntipäällikkö
040 134 4019
 
Aarne Urvas
Aluemyyntipäällikkö
040 503 2215
 
Oletko se sinä?
Haluatko töihin Talliosakkeelle?
Ota yhteyttä info@talliosake.fi

Postiosoite
Pohjolan Design-Talo Oy
Karhuojantie 2
90460 Oulunsalo

Verkkolaskut
OVT-tunnus: 003718010549
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus: 003710948874

Paperiset laskut
Pohjolan Design-Talo Oy
PL 53959
00021 Laskutus
tai
pohjolandesigntalo.FI.P.105350-3@docinbound.com

 

”Meille ostopäätöksessä ratkaisevaa oli osakkeeseen kytketty maa-alue, koska tarvitsemme koneillemme myös paljon ulkovarastointitilaa.”

EERO KASKI

Kysyttävää? Kiinnostuitko?