Hanki oma Talliosake® 24h palvelu-numerostamme *020 123 5000 | Talliosake

Hanki oma Talliosake® 24h palvelu-numerostamme *020 123 5000

* 8.35 snt(puhelu) + 16.69 snt(min)

 
Jaakko Jaara
Myynti
Pohjois-Suomi
jaakko.jaara@talliosake.fi
 
Joel Virpi
Myynti
Pohjois-Suomi
joel.virpi@talliosake.fi
 
Aarne Urvas
Myynti
Keski-Suomi
aarne.urvas@talliosake.fi
 
Jaakko Laitinen
Myynti
Keski-Suomi
jaakko.laitinen@talliosake.fi
 
Olli Junes
Myynti
Pirkanmaa
olli.junes@talliosake.fi
 
Juho Sankala
Myynti
Pirkanmaa
juho.sankala@talliosake.fi
 
Henrik Salmi
Myynti
Varsinais-Suomi
henrik.salmi@talliosake.fi
 
Saku Häkkinen
Myynti
Etelä-Suomi
saku.hakkinen@talliosake.fi
 
Hannu Peltonen
Aluemyyntipäällikkö
Pirkanmaa
hannu.peltonen@talliosake.fi
 
Pertti Kivi
Aluemyyntipäällikkö
Pirkanmaa
pertti.kivi@talliosake.fi
 
Anssi Pasu
Aluemyyntipäällikkö
Länsi-Suomi ja Turun seutu
anssi.pasu@talliosake.fi
 
Sakari Junes
Aluejohtaja
Etelä-Suomi
sakari.junes@talliosake.fi
 
Konsta Rautiainen
Aluejohtaja
konsta.rautiainen@talliosake.fi
 
Henri Härmä
Myynti- ja markkinointijohtaja
Varsinais-Suomi
henri.harma@talliosake.fi
 
Markus Alitalo
Liiketoimintajohtaja, Sijoitus- ja vuokrausliiketoiminta
markus.alitalo@talliosake.fi
 
Kalle Karjula
Liiketoimintajohtaja
kalle.karjula@talliosake.fi

Talliosake facebook

Talliosake linkedin

Talliosake youtube

Koko henkilökunta

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@talliosake.fi

 
Heikki Lahtinen
Operatiivinen johtaja
 
Jaakko Jaara
Myynti
 
Sakari Junes
Aluejohtaja
 
Olli Junes
Myynti
 
Suvi Ahokas
Markkinointi- ja viestintävastaava
 
Antti Pääkkö
Tontit, Tuotekehitys
 
Seppo Mäkinen
Valvonta
 
Mallu Anttila
Talouspäällikkö
 
Heikki Koivukangas
Rakennuspäällikkö
 
Olli Mustaparta
Suunnittelupäällikkö
 
Samuli Nauha
Tekninen johtaja
 
Tomi Seppä
Työpäällikkö
 
Kalle Karjula
Liiketoimintajohtaja
 
Henri Härmä
Myynti- ja markkinointijohtaja
 
Juho Sankala
Myynti
 
Antti Vannas
Rakennusjohtaja Reklamaatiot, Vuosikorjaukset
 
Joel Virpi
Myynti
 
Henrik Salmi
Myynti
 
Markus Alitalo
Liiketoimintajohtaja, Sijoitus- ja vuokrausliiketoiminta
 
Saku Häkkinen
Myynti
 
Konsta Rautiainen
Aluejohtaja
 
Aarne Urvas
Myynti
 
Jaakko Laitinen
Myynti
 
Simo Räty
Työpäällikkö
 
Eevi Varmavuo
Myyntivastaava
 
Hannu Peltonen
Aluemyyntipäällikkö
 
Pertti Kivi
Aluemyyntipäällikkö
 
Anssi Pasu
Aluemyyntipäällikkö
 
Oletko se sinä?
Haluatko töihin Talliosakkeelle?

Vantaa

Pakkalankuja 7, 4.krs
01510 Vantaa

Tampere

Huppionmäenkatu 6, VAR 23
33720 Tampere

Oulu

Temmeksentie 4
90400 Oulu

Turku

Tiemestarinkatu 8 VAR22
20360 Turku

Jyväskylä

Ylistönmäentie 31 a
40500 Jyväskylä

Laskutustiedot

Postiosoite
Den Finland Oy / Talliosake
Temmeksentie 4
90400 Oulu

Verkkolaskut
OVT-tunnus: 003723475172
Operaattori: Basware
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Paperiset laskut
Den Finland Oy / Talliosake
PL 969
00026 BASWARE
tai
denfinland@bscs.basware.com

 

Reklamaatiot

”Meille ostopäätöksessä ratkaisevaa oli osakkeeseen kytketty maa-alue, koska tarvitsemme koneillemme myös paljon ulkovarastointitilaa.”

EERO KASKI

Kysyttävää? Kiinnostuitko?