Hanki oma Talliosake® 24h palvelunumerostamme* 020 123 5000

* 8.35 snt(puhelu) + 16.69 snt(min)

 
Jaakko Jaara
Myynti
Pohjois-Suomi
040 740 2228
jaakko.jaara@talliosake.fi
 
Joel Virpi
Myynti
Pohjois-Suomi
040 356 1805
joel.virpi@talliosake.fi
 
Aarne Urvas
Myynti
Keski-Suomi
040 503 2215
aarne.urvas@talliosake.fi
 
Jaakko Laitinen
Myynti
Keski-Suomi
040 903 0706
jaakko.laitinen@talliosake.fi
 
Olli Junes
Myynti
Pirkanmaa
045 671 7116
olli.junes@talliosake.fi
 
Juho Sankala
Myynti
Pirkanmaa
040 173 2055
juho.sankala@talliosake.fi
 
Konsta Rautiainen
Myynti
Pirkanmaa
040 134 4019
konsta.rautiainen@talliosake.fi
 
Henrik Salmi
Myynti
Varsinais-Suomi
040 712 4730
henrik.salmi@talliosake.fi
 
Saku Häkkinen
Myynti
Etelä-Suomi
040 860 1011
saku.hakkinen@talliosake.fi
 
Sakari Junes
Myynti
Etelä-Suomi
040 351 5030
sakari.junes@talliosake.fi
 
Henri Härmä
Myynti
Varsinais-Suomi
044 035 0250
henri.harma@talliosake.fi
 
Markus Alitalo
Liiketoimintajohtaja, Sijoitus- ja vuokrausliiketoiminta
040 545 9373
markus.alitalo@talliosake.fi
 
Kalle Karjula
Myynti- ja markkinointijohtaja
040 680 3278
kalle.karjula@talliosake.fi
 
Mikko Lahtinen
Toimitusjohtaja, myynti
040 903 0739
mikko.lahtinen@talliosake.fi

Koko henkilökunta

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@talliosake.fi

 
Heikki Lahtinen
Operatiivinen johtaja
050 342 4056
 
Jaakko Jaara
Myynti
040 740 2228
 
Sakari Junes
Myynti
040 351 5030
 
Olli Junes
Myynti
045 671 7116
 
Suvi Ahokas
Markkinointi- ja viestintävastaava
050 412 1165
 
Antti Pääkkö
Tontit, Tuotekehitys
0400 565 627
 
Seppo Mäkinen
Valvonta
040 556 4939
 
Mallu Anttila
Talouspäällikkö
040 801 4161
 
Heikki Koivukangas
Työpäällikkö
040 513 0694
 
Olli Mustaparta
Suunnittelupäällikkö
040 135 3900
 
Samuli Nauha
Tekninen johtaja
040 735 9748
 
Tomi Seppä
Työpäällikkö
0400 259 476
 
Mikko Lahtinen
Toimitusjohtaja, myynti
040 903 0739
 
Kalle Karjula
Myynti- ja markkinointijohtaja
040 680 3278
 
Henri Härmä
Myynti
044 035 0250
 
Juho Sankala
Myynti
040 173 2055
 
Antti Vannas
Rakennusjohtaja Reklamaatiot, Vuosikorjaukset
040 172 0500
 
Joel Virpi
Myynti
040 356 1805
 
Henrik Salmi
Myynti
040 712 4730
 
Markus Alitalo
Liiketoimintajohtaja, Sijoitus- ja vuokrausliiketoiminta
040 545 9373
 
Saku Häkkinen
Myynti
040 860 1011
 
Konsta Rautiainen
Myynti
040 134 4019
 
Aarne Urvas
Myynti
040 503 2215
 
Jaakko Laitinen
Myynti
040 903 0706
 
Simo Räty
Työpäällikkö
040 809 7200
 
Eevi Varmavuo
Asiakasvastaava
040 747 4286
 
Oletko se sinä?
Haluatko töihin Talliosakkeelle?
Ota yhteyttä info@talliosake.fi

Postiosoite
Pohjolan Design-Talo Oy / Talliosake
Temmeksentie 7
90400 Oulu

Verkkolaskut
OVT-tunnus: 003718010549
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus: 003710948874

Paperiset laskut
Pohjolan Design-Talo Oy / Talliosake
PL 53959
00021 Laskutus
tai
pohjolandesigntalo.FI.P.105350-3@docinbound.com

 

"Olen antanut tallille nimeksi Terapiatalli. Siellä saan hoitaa ajokkejani kaikessa rauhassa ja keskittyä kulloinkin ajankohtaiseen hankkeeseen. Vähintään kerran päivässä siellä on käytävä."

Pasi Heininen

Kysyttävää? Kiinnostuitko?